Jak postupovat

K tomu, abych mohl Vaše materiály zrekonstruovat, potřebuji je pochopitelně nejprve zdigitalizovat. Pokud máte možnost přijet do Prahy, můžeme se domluvit na osobním předání. Pokud ne, je samozřejmě možné poslat vše poštou na mou adresu. V případě, že posíláte jednu fotografii ve standardní obálce, doporučuji vložit ji mezi dva kartony, nejlépe z nějaké vlnité lepenky, a ještě zajistit proti posunutí. Bylo by nepříjemné opravovat i defekt způsobený během cesty poštou. Každopádně doporučuji poslat doporučeně a zásilku pojistit. Ne snad, že by staré fotografie byly nahraditelné penězi, ale má-li zásilka cenovku, je pečlivěji sledována.
balíček
Balíček s CD
Co se bude dít dál

Jakmile dostanu zásilku, zjistím rozsah škod a ozvu se s přesnou kalkulací ceny. Budete-li souhlasit, pustím se do práce. Pakliže ne, zásilku Vám zašlu zpět.

A nakonec

Jakmile je zakázka hotova a zaplacena, odesílám vše na Vaši adresu. Vše se podřizuje typu finálního produktu. V případě křehkých a objemných zakázek mohu odvézt finální produkt osobně. V případě zakázek menších vše pečlivě zabalené odesílám prostřednictvím poštovní společnosti.
Nenašli jste zde odpovědi na své otázky? Potřebujete něco, o čem zde nepíši? Ozvěte se, ať již přes email či formulář, pošlete třeba své telefonní číslo a já Vám zavolám zpět. Určitě společně najdeme řešení.